Szminka Ploty Papiloty

szminkaChciałabym bardzo podziękować dla Szminki Ploty Papiloty oraz Marzence Grochowskiej z Get Choice  – „Kobiecie-Wulkan” za zorganizowanie spotkania motywacyjnego dla kobiet, które odbyło się w Restauracji Perła Bałtyku w Nowym Porcie gdzie oryginalny klimat i uciecha dla podniebienia gwarantowane.

Osobiście brałam udział już w wielu różnych warsztatach, ale ten był wyjątkowo odkrywczy i kobiecy. Bardzo podobało mi się, iż Marzenka wykorzystała cały czas na spotkanie bardzo inspirująco, tak abyśmy skorzystały jak najwięcej: rozwinięcie kreatywności, budowanie wewnętrznej siły, a także poczucie własnej wartości. Profesjonalne podejście oraz niezwykła atmosfera pozwoliła mi na pełne przeżycie tego spotkania. Atmosfera była radosna- oznaką czego był uśmiech, który nie schodził cały czas z twarz uczestniczek – moje policzki też później to odczuły 😉

A teraz rewelacyjna wiadomość: nie jest to jedyne takie spotkanie. Spotkania zaplanowane są również w innych miejscowościach województwa pomorskiego, np: Żukow, Kwidzyn itd.

Szminka Ploty Papiloty to super spotkania dla kobiet, które czują, że nadszedł czas działania w kierunku pełnej realizacji swojego potencjału i własnych marzeń, a jednocześnie potrzebują skutecznych narzędzi i wsparcia we wprowadzaniu zmian w życie. 


Przeczytaj również: